Search
Close this search box.

SARDINIE – nástěnný kalendář 2020

Stalo se již tradicí, že s každou letní sezonou přichází také nové vydání nástěnného kalendáře Sardinie, vždy s 13 fotografiemi nádherných pláží tohoto druhého největšího středomořského ostrova. Kalendář je připravován s předstihem, a je tedy vždy pro následující rok. Pro sezonu 2019 je tedy nachystán kalendář na rok 2020.

Tato, řekněme, tradice má hlubší kořeny a začala někdy před 10ti lety, kdy jsem si kalendář nechávala zhotovit jen tak pro sebe pro radost, pro rodinu, nejbližší přátele či velmi dobré známé (v sériích do 10 ks). Jiný rozměr nabralo vydávání kalendáře od roku 2014, kdy byl vydán, první „veřejný“ kalendář, který sloužil především jako pozornost a poděkování mým klientům za jejich přízeň (ať těm kteří se vypravili na ostrov s mou tenkrát cestovní agenturou Ciao Italia nebo těm co se zúčastnili některého z výletů, které jsem pořádala a doprovázela (od roku 2013 jsem oficiálním italským průvodcem s licencí pro region Sardine).

Letošní edice je tedy již 7. v pořadí. Nový kalendář čeká na všechny, kdo se s naší CK Ciao Italia vypraví na letní nebo zimní dovolenou. Ke každé rezervaci tedy klient dostává nástěnný kalendář formátu A3. Věřím, že naše klienty potěší a po návratu domů jim bude připomínat příjemné dny dovolené strávené na ostrově Sardinie.

Pro letošní rok jsou vybrány následující pláže:

VŠEM PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO A PŘÍJEMNOU DOVOLENOU, TŘEBA ZROVNA S NAŠÍ CK CIAO ITALIA NA PLÁŽÍCH KARIBIKU STŘEDOMOŘÍ – NA PŘEKRÁSNÉ SARDINII. VYBÍRAT MŮŽETE Z NAŠÍ NABÍDKY PRÁVĚ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH: www.ciaoitalia.cz

Pokud byste měli zájem si kalendář zakoupit neváhejte nás KONTAKTOVAT.

Pavlína Šišková

Text a fotografie ©Pavlína Šišková (CK Ciao Italia) - uvedené texty lze citovat pouze s uvedením zdroje a autora.

POKUD SE VÁM ČLÁNEK LÍBÍL, SDÍLEJTE HO DÁL

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

sledujte nejnovější články a zajímavé aktuality

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.