Search
Close this search box.

Toskánsko - Tematické a poznávací zájezdy

Co se vám vybaví při vyslovení notoricky známého pojmu Toskánsko? Samozřejmě, při vyslovení jména tohoto italského regionu se většině lidí začne v myšlenkách odvíjet film v němž se objevují obrazy malebné krajiny a do ní zasazených starodávných středověkých vesniček a měst. Křivolaké pitoreskní uličky vyzdobené květinami. Města Florencie či Pisa. Vybaví se chuť lahodného vína Chianti, vynikajících místních sýrů a uzenin. Vybaví se umění italské renesance jehož je Toskánsko kolébkou. Ano, vybaví se to, co je obvykle prezentováno a nabízeno. Chápu, že každý chce nejprve vidět ono „must see“ které si dal na svůj „wishlist“, ale…

Toskánsko je mnohem víc než to co je všeobecně prezentováno. Toskánsko má mnohem více tváří a stojí za to je objevovat. Tento region Itálie je jen o něco málo menší než území Moravy a Slezska dohromady. Jedná se o opravdu rozlehlé území o velikosti téměř 23 tis. km2. A tak je jedinečných míst mnohem více, než je obecně známo.

Ano, nevynecháme to, co bylo vyjmenováno výše, pokud si to budete přát nebo jste tam ještě nebyli. Rádi vám ovšem ukážeme také ono méně známé Toskánsko. Řekněme, že vám je ukážeme ne-turisticky, ale naopak „po italsku“ nebo ještě lépe „po toskánsku“. Tak, abyste je zažili s jeho neopakovatelnou atmosférou.

Právě proto jsme se rozhodli nejít tradiční cestou klasických autobusových či jinak organizovaných zájezdů, ale vydáváme se, obrazně řečeno, „vedlejšími uličkami“.

Pokud se tedy rádi touláte a užíváte si genius loci daného místa kontaktujte nás a my vám rádi připravíme nabídku na míru pro skupinu přátel (4 – 8 osob), ale i pro větší kolektiv tak, aby váš čas strávený v Toskánsku zanechal nesmazatelný otisk ve vaší paměti.

Informace o Toskánsku můžete získat třeba také v našem nepravidelně doplňovaném Blogu v sekci Toskánsko.

MÁTE DOTAZ? - KONTAKTUJTE NÁS - ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.