Search
Close this search box.

Cestovní kancelář Ciao Italia

Vítejte na stránkách CK Ciao Italia, těší nás, že jste sem zavítali.

Dovolte mi, abych vám představila a nastínila historii vzniku naší komorní cestovní kanceláře a současně vás seznámila také s filozofií CK Ciao Italia, která vznikla sice teprve v roce 2017, ale má praxe coby majitelky CK na poli cestovního ruchu má, obrazně řečeno, hluboké kořeny.

Má cesta v oblasti cestovního ruchu začíná v září roku 1996, kdy poprvé odjíždím do Itálie na poznávací zájezd jako „účastník zájezdu :-D“. Tato cesta změní veškerý můj další, nejen pracovní, život. Itálie mě natolik okouzlí a pohltí, že se po návratu ze zájezdu okamžitě hlásím na studium italského jazyka i na kurz průvodce v oblasti cestovního ruchu, abych se mohla do této překrásné země co nejvíce vracet, poznávat ji a co nejlépe ji pochopit. Díky zkouškám nutným k činnosti průvodce, které jsem složila na jaře roku 1997 je pro mě cesta v tomto krásném, ale i náročném oboru a v roce 1997 otevřená. V roce 1999, po 2leté praxi v různých CK, získávám živnostenský list pro „činnost průvodce v oblasti cestovního ruchu“- a to právě díky složeným zkouškám a dvouleté praxi v oboru (získání živnostenského listu je tou dobou poměrně náročné, protože v devadesátých letech se jedná o živnost vázanou, nikoli volnou, jak je tomu bohužel dnes).

V roce 1997 začínám hezky od počátku. Nejprve především jako technický průvodce autobusových zájezdů, později, od roku 1998, jako průvodce pobytově-poznávacích, poznávacích, ale i lyžařských zájezdů. Od roku 2001 až do současnosti pracuji v letních i zimních měsících také jako delegát – průvodce pro mnoho velkých, známých a svým způsobem tradičních českých, slovenských a polských CK. V roce 2010 začínám působit také jako cestovní agentura Ciao Italia, která jen zprostředkovává zájezdy jiných CK do Itálie či nabízí jednotlivé služby cestovního ruchu. A protože jsem člověk vcelku tvůrčí, ráda věci vytvářím a „dávám jim tvar“, rodí se na podzim roku 2016 předsevzetí získat koncesi pro provozování CK. Koncesí pro provozování CK, kterou jsem získala k 31.3.2017, se tak otevírají možnosti nabídnout klientům svůj vlastní produkt nebo spíše vytvářet produkt na míru dle požadavků a přání klienta. Produkt jehož jsem tvůrcem, realizátorem, ale i člověkem v místě pobytu – průvodcem-delegátem, na kterého se mí klienti mohou vždy 100% obrátit a spolehnout. Protože tím hlavním, čím navždy zůstanu, je profese průvodce – člověka, který svou destinaci miluje, žije jí a chce maximum ze svých poznatků a zkušeností předat těm, kteří ji chtějí navštívit a touží ji poznat. Není proto asi žádným překvapením, že jsem od roku 2013 také držitelkou italské licence pro průvodcování pro region Sardinie (licenci jsem získala po složení zkoušek v roce 2013). Licence umožňuje rovněž poskytování průvodcovských služeb zcela oficiálně po celé Itálii, což opět rozšiřuje možnosti doprovodných služeb spojených s vaší dovolenou.

A jak jsme si fungování nastavili? Cílem CK Pavlína Šišková – CIAO ITALIA je od samého počátku činnosti:

  • být stále v přímém a osobním kontaktu s klientem, ale i s poskytovateli veškerých služeb
  • dokázat nabídnout služby na míru požadavkům a přáním svých klientů
  • poskytnout pestrý a 100% servis v místě pobytu (výlety, exkurze, degustace, vyhlášené a vynikající restaurace, zprostředkování návštěv různých kulturních a jiných akcí v místě pobytu, atd.)

JEDNODUŠE BÝT SVÝM KLIENTŮM STÁLE NABLÍZKU A UDĚLAT JEJICH DOVOLENOU TAKOVOU, JAKOU SI ONI SAMI PŘEJÍ – MAXIMÁLNĚ SE PŘIBLÍŽIT JEJICH INDIVIDUÁLNÍM POŽADAVKŮM A PŘÁNÍM. VYTVOŘIT DOVOLENOU TAKOVOU, JAKÁ BY MĚLA DLE JEJICH PŘEDSTAV BÝT.

A jaká je nabídka CK Ciao Italia?

Vzhledem k tomu, že se o vše v destinacích starám sama osobně, je nabídka sice užší, ale domnívám se, že to není vůbec na škodu, spíše naopak. Destinaci pak CK zná „jako svoje boty“ a dokáže tak nabídnout i to, co jiní „neumí“. Tedy:

Léto

Jih a východ Sardinie (případně na vyžádání a s asistencí v místě pobytu po telefonu celý ostrov Sardinie).

Zima

Lyžařské oblasti Madonna di Campiglio, Marilleva – Folgarida, Pejo, Passo Tonale – Ponte di Legno, Paganella ale také Val di Fiemme a Val di Fassa.

Jaro a podzim

Rádi Vám na míru připravíme pobytově – poznávací zájezdy v Toskánsku, v Římě a jeho okolí či v oblasti Verony a Lago di Garda. A postupně svou působnost rozšiřujeme protože naše heslo zní – Itálie je země, na jejíž letmé poznání jeden život nestačí.

Pokud vás cokoli z naší nabídky zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Dokážeme připravit nabídky na míru jak pro jednotlivce, tak pro skupiny. Zorganizujeme firemní akce nebo platnou svatbu s veškerým servisem. Připravíme balíčky jak pro náročnou klientelu, tak dovolenou ekonomičtějších parametrů. Vždy se snažíme maximálně držet vašich požadavků a přání a najít řešení, které vám bude vyhovovat.

Nicméně u všech nabídek, které vám zasíláme je pro nás důležitá jedna věc – a to kvalita ubytování odpovídající jeho ceně s ohledem na danou destinaci (Sardinie je jedním z nejdražších regionů v Itálii vůbec) – nabízíme jen kvalitní a prověřené ubytovací kapacity, tak aby cena a kvalita nabízené služby byly v maximální harmonii a Vaše dovolená proběhla tak jak jste si před odjezdem představovali.

Věřím, že vás některá z ubytovacích kapacit z naší nabídky osloví. Uvádíme jen nejčastěji prodávané ubytovací kapacity – na vaši žádost dokážeme nabídnout i jiné – třeba luxusnější či naopak ekonomicky výhodnější řešení pro vaši dovolenou. Podle vašeho přání.

Neváhejte nás kontaktovat. Věřím, že najdeme společnou cestu pro vaši dovolenou.

Pavlína Šišková, majitelka

CK Ciao Italia

K vašim službám na ostrově Sardinii i na cestách po Itálii.​

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.