Reference našich zákazníků. Co o nás říkají klienti.

Děkuji za výbornou komunikaci, služby a doporučení zajímavých míst. Zapůjčení auta na Sardinii bylo skvělé, auto a všechny potřebné dokumenty byly připraveny na pobočce přímo na letišti. Mohu jen a jen doporučit. 🙂

Zuzana Šiková - srpen 2017

Od paní Šiškové jsem objednávala již několikrát cestu trajektem na Korsiku a Sardinii. Vždycky příjemná a rychlá komunikace. Velice ochotná paní a vše zařízené, tak jak bylo domluvené. Hodnotím velmi pozitivně, 100%.

Zuzana Dopitová - červenec 2018 a 2019

Jednoznačně doporučuji všem, kteří uvažují o cestě nejen na Sardinii, služby CK Ciao Italia a její majitelky paní Šiškové. Komunikace s ní byla vždy velmi příjemná a konstruktivní a dala nám skvělé tipy na místa, která máme navštívit. Zajistila nám i půjčení auta po celou dobu pobytu a ještě jednou bych jí rád poděkoval za to, že přestože skončila naše skvělá dovolené, nadále se nám věnovala a aktivně řešila následné nesrovnalosti v autopůjčovně.

Petr Bouček s rodinou - září 2019

Milá Pavlíno, mnohokrát děkujeme za dokonalou organizaci týdenní podzimní dovolené na Sardinii. Odvoz z letiště, ubytování, výlety , Tvá vstřícnost a čas, který jsi nám věnovala - pro mě naprosto ideální dovolená bez starosti a stresu. K tomu krása moře a Sardinie- už se těšíme na příští rok. Ještě jednou díky, ciao Sardinia.

Marie a Jaroslav Selerovi - září 2019

Pavlíno, díky za skvělou dovolenou! Lyžování bylo super a počasí nádherné, ale díky Vám jsme měli i skvělé ubytování a perfektní služby!!! Doporučuji Vás všem a těším se na příště!

Blanka Kowolowská - únor 2018

S CK Ciao Italia jsme se, jako členové agrární komory, zúčastnili zájezdu na Sardinii v září loňského roku. Program byl tematický se zaměřením na zemědělství a paní Šišková nám zajistila program včetně odborných exkurzí. Poznali jsme i přírodu a památky Sardinie. Výborně byl zvolen i hotel, pěkné umístění u pláže, ale zároveň v zahradě, čisté pokoje, výborná strava. Všichni účastníci byli nadmíru spokojeni a služby této CK lze jen doporučit a popřát i ostatním příjemný pobyt a poznání.

manželé Novotní - Hradec Králové - září 2017

Děkujeme za vstřícnost a profesionální přístup k zákazníkům a pomoc při řešení pojistné události. Paní Pavlína nám ve všem pomohla a díky ní jsme si nakonec užili výbornou lyžovačku. Těšíme se na příští rok a určitě doporučujeme !"

Ivana Babilonová - únor 2019

Paní Šiškovou bych určitě doporučila všem, co se chystají na jih Sardinie. Jde vidět, že se v oblasti perfektně orientuje, doporučí nejen ubytování, zprostředkuje výlety, ale také Vám doporučí místa, která stojí za to vidět na tomto krásném ostrově. Byli jsme na Sardinii poprvé a oceňujeme všechny informace, které jsme od p. Šiškové dostali. Ubytování jsme si zajišťovali sami, měli jsme přes CK Ciao Italia půjčené auto a za cenu, za kterou bychom sehnali na webových portálech nejmenší auto bez pojistky, jsme v plné sezoně dostali super auto s plným pojištěním. Ocenili jsme i to, že p. Šišková přímo kontaktovala autopůjčovnu, když jsme měli zpoždění a přiletěli až kolem půlnoci. Navštívili jsme doporučované města i pláže a i díky těmto radám se na Sardinii moc rádi vrátíme.

Mila Hrušková - červenec 2019