Search
Close this search box.

Skirama Dolomiti

Konsorcium SKIRAMA DOLOMITI je tvořená 7 samostatnými lyžařskými areály. Začíná v okolí města Trenta a táhne se až k hranicím seousedního regionu Lombardie. Nejznámějším lyžařským střediskem celé oblasti je zcela jistě prestižní Madonna di Campiglio. Středisko nejvyšší prestiže obklopené vrcholky majestátných hor známých jako Dolomiti di Brenta (UNESCO), ale také nabídkou velmi různorodých lyžařských terénů. Navíc díky kabinovému spojení se sousedním střediskem Pinzolo vznikl ojedinělý lyžařský areál, nabízející spolu s již dříve propojenou Marillevou / Folgaridou na 150 km sjezdovek všech náročností.

Jaká jsou tedy střediska spadající pod konsorcium SKIRAMA DOLOMITI:

V naší nabídce naleznete následující z výše uváděných středisek. U všech je možné dle vašeho přání zakoupit jak skipas jen s místní platností, tak skipasy různě kombinované, i skipas celoplošný, platný pro všechna uváděná střediska.

Nechce si poradit, který skipas je pro Vámi vybranou oblast ideální. Všechny skiareály známe již dlouhá léta, sledujeme novinky a rádi Vám poradíme, vzhledem k vašim nárokům, jaký skipas bude právě pro Vás ten nejvhodnější.

PŘIPRAVUJEME

Paganella

PŘIPRAVUJEME

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.