Search
Close this search box.

Svatba

Vaše SVATBA nejen na Sardinii

Chcete si říci své ANO na romantické písečné pláži na pobřeží Sardinie? Toužíte po svatebním obřadu v blízkosti věčného města Říma? Okouzlila vás italská Verona a její okolí nebo jiné místo v Itálii? Proč si neříci své ANO právě tam?

Na svatbu na Sardinii nebo kdekoli v Itálii za vámi mohou bez problémů přiletět/přijet i vaši blízcí či přátelé. Rádi se postaráme o kompletní servis včetně ubytování vašich svatebních hostů.

Chcete si pobyt v Itálii po svatbě prodloužit a prožít krásnou svatební cestu? Neváhejte se ani v tomto případě obrátit na nás.

Dokážeme zajistit právně platné svatby v Itálii jak pro české, tak i slovenské občany. Nabízíme vám svatbu na nejkrásnějších místech Itálie. Naší specializací je zcela jistě ostrov Sardinie.

Co pro vás při vaší svatbě obstaráme:

Stále vyhledáváme nová, zajímavá místa vhodná pro romantickou svatbu na Sardinii či v Itálii, na kterou dokážeme navázat i vaši svatební cestu. Můžete se na nás spolehnout. Máme letité zkušenosti v cestovním ruchu a naši prioritou je vysoká kvalita zajišťovaných služeb.

Cena svatby a případné svatební cesty v Itálii je velmi individuální. U svatby je to dáno exkluzivitou daného místa, kde se svatba koná, vašimi individuálními požadavky (výzdoba, doprovodné služby – fotograf/kameraman, živá/reprodukovaná hudba, svatební hostina, náročnost svatebního menu, svatební dort, atd.).

U svatební cesty jsou rozdíly v rámci jedné destinace nebo i jednoho resortu (záleží na termínu a délce pobytu, kategorii vybraného ubytování, typu stravování, místě odletu, programu na místě, výletech atd.

Vyberte si místo pro svatbu podle svých snů a právně platný civilní či církevní obřad. Ať už chcete svatbu jen ve dvou nebo naopak za přítomnosti vašich blízkých, rádi ho pro vás připravíme na míru.

Cena za organizaci svatby od EUR 1 250,- + pronájem místa (od EUR 900,-).

Dopřejte si romantickou svatbu. Svatbu bez starostí. Unikněte předsvatebnímu stresu a shonu.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.