Search
Close this search box.

získejte nabídku na míru

Cena od 17 990 Kč

NORA CLUB HOTEL & SPA ***

moře
m
letiště Cagliari
km
letiště Olbia
km
letiště Alghero
km
přístav Olbia
km
přístav Golfo Aranci
km
přístav Porto Torres
km

Poloha

Menší hotel v tradičním sardinském duchu. Tento hotel naleznete cca 1 km od živého centra městečka Pula relativně nedaleko všem restauracím, barům či obchodům a obchůdkům. Obklopuje jej zahrada plná zeleně (jak typické středomořské rostliny, tak i některé exotické). Hotel je ideální volbou pro kratší pobyty na Sardinii (prodloužené víkendy) či pro cestovatele, kteří preferují určitou svobodu pohybu. Pro pobyt v tomto hotelu je vzhledem ke vzdálenosti k moři auto více méně nutností. Hotel je tedy doporučován spíše těm, kteří preferují aktivní dovolenou a chtějí poznat jihozápadní část ostrova a využít vypůjčeného vozu k poznávání Sardinie. Díky blízkosti živého centra městečka Pula je současně možné si také užít gastronomii (celoročně) a večerní programy (léto) pořádané v centru městečka. Hotel je v provozu po celý rok.

Vybavení a ubytování

Všech 27 pokojů je klimatizovaných stejně jako společné prostory. Většina pokojů disponuje teráskou či balkonem. V hotelu je dispozici připojení wi-fi zdarma, a to jak ves polečných prostorách, tak i v pokojích.  Pokoje mají dlážděnou podlahu, nábytek a vybavení pokoje je v typickém sardském stylu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou či vanou, samozřejmostí je vysoušeč vlasů. Součástí pokojů je také TV. Pokoje jsou vybaveny minibarem. Pro klienty je také k dispozici příjemné venkovní posezení. Hotel disponuje vlastním parkovištěm a to přímo v hotelu. Součástí hotelu je také bazén. Hotel disponuje také nedávno otevřenou lázeňskou částí – veškeré služby SPA jsou za poplatek.

Stravování

Hotel nabízí formuli B&B, tedy ubytování se snídaní. Snídaně je podávána formou bufetu.

Pláž

Jak je uvedeno výše, jedná se o hotel cca 1,2 km od nejbližší pláže – lokalita a pláž Nora. Další pláže, které je možné navštívit a jsou v dosahu desítek minut (autem). Například Santa Margherita di Pula, Chia či Tuerredda.

Upozornění - pobytová taxa

Pobytová taxa cca 1-3 EUR/osoba/noc (není v cene pobytu, hradí se výhradně v místě pobytu na recepci ubytovací kapacity)

KONTAKTUJTE NÁS - ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.