Cena od 13 290 Kč

MARIN HOTEL ***

m
od moře
km
letiště Cagliari
km
letiště Olbia
km
letiště Alghero
km
přístav Olbia
km
přístav Golfo Aranci
km
přístav Porto Torres

Poloha

Menší, moderní hotel s velice milým a vždy ochotným personálem. Tento hotel naleznete přímo v městečku Pula. Nachází se nedaleko živého centra tohoto šestitisícového městečka, na dosah všem restauracím, barům či obchodům a obchůdkům. Hotel je ideální volbou pro kratší pobyty na Sardinii(prodloužené víkendy) či pro cestovatele. Pro pobyt v tomto hotelu je vzhledem ke vzdálenosti k moři auto nutností. Hotel je tedy doporučován spíše těm, kteří preferují aktivní dovolenou a chtějí poznat jihozápadní část ostrova a využít vypůjčeného vozu k poznávání Sardinie. Díky blízkosti živého centra městečka Pula je současně možné si také užít gastronomii (celoročně) a večerní programy (léto) pořádané v centru městečka. Hotel je v provozu po celý rok.

Ubytování

Všech 13 pokojů je klimatizovaných stejně jako společné prostory. Většina pokojů disponuje teráskou či balkonem. V hotelu je dispozici připojení wi-fi zdarma, a to jak ve společných prostorách, tak i v pokojích.  Pokoje mají dlážděnou podlahu, nábytek a vybavení pokoje je jednoduché, účelné, praktické a moderní. Pokoje jsou vybaveny také pohodlnými postelemi – manželské queen-size. Možnost také oddělených lůžek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, samozřejmostí je vysoušeč vlasů. Součástí pokojů je také satelitní TV s plochou obrazovkou. Pokoje jsou vybaveny minibarem. Pro klienty je také k dispozici příjemné venkovní posezení. Hotel disponuje vlastním parkovištěm v bezprostřední blízkosti hotelu.

Stravování

Hotel nabízí formuli B&B, tedy ubytování se snídaní. Snídaně je podávána formou bufetu. Výběr je vždy široký.

Pláž

Jak je uvedeno výše, jedná se o městský hotel. Nejbližší krásná pláž je vzdálena od hotelu cca 3 km – lokalita a pláž Nora. Další pláže, které je možné navštívit a jsou v dosahu desítek minut (autem) jsou například Santa Margherita di Pula, Chia či Tuerredda.

Upozornění - pobytová taxa

Pobytová taxa cca 1,50 – 4 EUR/osoba/noc (není obsažena v ceně pobytu, platí se na místě)

KONTAKTUJTE NÁS - ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU