Search
Close this search box.

získejte nabídku na míru

Cena od 13 590 Kč

LA PINETA *** - residenční oblast

moře
m
letiště Cagliari
km
letiště Olbia
km
letiště Alghero
km
přístav Olbia
km
přístav Cagliari
km
přístav Porto Torres
km

Poloha

Tento rezidenční komplex je situován přímo u moře – na několika kilometrové bílé písečné pláži. Vzdáleno st apartmánů od moře je mezi 100 – 400 m. Lokalita Santa Margherita di Pula se rozkládá podél pobřeží, jen pár kilometrů od městečka Pula, které je turistickým centrem této oblasti. Mezi komplexem a Pulou funguje pravidelná autobusová doprava (interval v sezóně přes den asi hodina).

Vybavení

Celý komplex je vybudován ve vzrostlém piniovém háji, který chrání před ostrými slunečními paprsky. Veškeré apartmány jsou přízemní nebo v prvním patře. Každý má svou předzahrádku (některé gril), apartmány v prvním patře mají balkon. Nedaleko komplexu naleznete supermarket, pizzerii s barem, pár obchůdků, parkoviště pro 1 auto na apartmán. Je dlužno podotknout, že jednotlivé soukromé apartmány pro 2-6 osob jsou zařízeny dle vkusu jednotlivých majitelů (fotografie jsou pouze ilustrační). Kvalita ubytování je velmi různorodá.

Ubytování

  • BILO 2: obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna a toaleta.
  • BILO 4: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, oddělená ložnice s manželskou postelí, koupelna a toaleta.
  • TRILO 5: jako BILO 4 plus ložnice s palandou. Apartmány jsou jednoduše, ale účelně zařízeny. Na místě je možné doobjednat za příplatek klimatizaci a televizi .

Stravování

Bez stravy.

Sport a animace

Tenisové kurty za poplatek, hřiště na malý fotbal. Možnost pronájmu horských kol. V této oblasti je možné praktikovat řadu vodních sportů na pláži Santa Margherita di Pula.

Pláž

Pláž Santa Margherita di Pula. Je zde možnost pronájmu lehátek a slunečníků za poplatek.

Upozornění - pobytová taxa

Pobytová taxa cca 1,50 – 4 EUR/osoba/noc (není obsažena v ceně pobytu, platí se na místě)

KONTAKTUJTE NÁS - ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.