Cena od 16 950 Kč

HOTEL IS MORUS ****

m
moře
km
letiště Cagliari
km
letiště Olbia
km
od letiště Alghero
km
přístav Olbia
km
přístav Golfo Aranci
km
přístav Porto Torres

Poloha

Romantický hotelový areál rozkládající se na ploše 70 000 m², vhodný pro klidnou dovolenou, leží přímo u menší bílé písečné, skalisky lemované pláže. Hotel je doslova obklopený pečlivě udržovanou zahradou se vzrostlými piniemi a jinými stromy. Leží v klidné oblasti cca 10 km od městečka Pula.

Vybavení

Luxusní komplex se skládá z centrální budovy a přízemních vilek, ponořených v rozlehlé zahradě. V areálu je velký bazén se sladkou vodou vybavený lehátky a slunečníky, restaurace s venkovním posezením přímo u pláže, další restaurace v budově slouží k podávání snídaní a večeří, piano bar, parkoviště. wi-fi k dispozici na pokojích a v prostorách hlavní budovy zdarma. Psi malé rasy do 6 kg jsou akceptováni pouze ve vilách za poplatek. Mají ovšem zakázán vstup do veřejných prostor jako je recepce, restaurace, bar, pláž, atd.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 58 pokojů. V hlavní budově je k dispozici 55 pokojů. Pokojů typu junior suite je celkem 16 a nacházející se v 8 vilkách rozmístěných v zahradě. Další možností ubytování jsou samostatné vilky. Těchto samostatných vil je celkem 7  a jsou různě velké. Tyto vily jsou bez bez kuchyně. Mohou pojmout až 7 osob. Všechny jsou vybaveny klimatizací, TV/Sat, minibarem, trezorem a telefonem. Tento typ ubytování je vždy na vyžádání dle aktuální disponibility.Jednotlivé typy pokojů:

 • STANDARD S VÝHLEDEM DO PARKU: dvoulůžkový pokoj s výhledem do parku a možností dětské postýlky, bez balkonu (některé pokoje jej mají- nelze garantovat). Na vyžádání možnost čtyřlůžkového pokoje této typologie. K dispozici jsou 2 propojené pokoje -vznikne tak pokoj rodinný.
 • STANDARD SMĚREM K MOŘI: dvoulůžkový pokoj s balkonem orientový směrem k moři. Tyto pokoje nemají přímý výhled na moře, moře je vidět korunami stromů. Hotel má k dispozici i 4 propojené pokoje standard směrem k moři.
 • DELUXE SMĚREM K MOŘI: dvoulůžkový pokoj s možností 3. lůžka a/nebo dětské postýlky, vana se sprchovou zástěnou,balkon. Všechny tyto pokoje mohou být i propojené.
 • JUNIOR SUITE IN COTTAGE: ložnice s manželskou postelí opticky oddělená od obývacího pokoje s možností 3. lůžka a dětské postýlky. Většina je vybavena koupelnou s vanou, některé mají sprchu. Tyto pokoje se nacházejí ve vilkách v zahradě.
 • 2 PROPOJENÉ JUNIOR SUITE IN COTTAGE: propojením dvou těchto pokojů mohou mít hosté k dispozici CELOU VILKU.
 • JUNIOR SUITE URANO s výhledem na moře: ložnice s manželskou postelí opticky oddělená od obývacího pokoje s možností 3. lůžka a dětské postýlky. Většina je vybavena koupelnou s vanou, některé mají sprchu. Tyto pokoje se nacházejí ve vilkách v zahradě a navíc mají výhled na moře.
 • JUNIOR SUITE V HLAVNÍ BUDOVĚ s výhledem na moře (jediný pokoj v hotelu) 

Další možnosti ubytování v hotelu IS MORUS jsou pokoje typu PRESTIGE vybudované v roce 2012. Tyto pokoje jsou  vždy na vyžádání: 

 • PRESTIGE svýhledem na moře.
 • PRESTIGE SUPERIOR s výhledem na moře:Před cca 4mi lety vybudované elegantní pokoje a v sardinském stylu. Jedná se o dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře a s balkonem. Pokoje jsou situovány v 1. patře. Koupelna s vanou nebo sprchou, některé mají k dispozici jacuzzi. V ceně pokoje je i vstup do lázeňského centra v hl. budově. Max. obsazenost tohoto pokoje jsou 2 osoby.

Stravování

Snídaně formou bufetu (7:30 – 10h). Za příplatek je možné objednat polopenzi na celý pobyt – jednoduchá večeře o tříchodovém pevně stanoveném menu na každý den. Menu se skládá buď ze studeného předkrmu a dalšího chodu v podobě těstovin, rizoto atd., ovoce, nebo dezertu a nebo z teplého předkrmu, hlavního chodu(maso,ryby) a ovoce nebo dezertu. Objednat ji lze pouze současně s objednávkou zájezdu. Případně je možné na místě stravování ala carte.

 • LA TERRAZZA: hlavní restaurace s panoramatickým výhledem na moře a park je částečně kryta pod oblouky rozšířené dřevěné verandy, podávají se zde jak snídaně tak večeře.
 • RESTAURANT GRILL: malá restaurace s výhledem na pláž je otevřena v poledne nebo večer. (Tato restaurace bývá otevřená v hlavní sezóně nebo dle počasí).Přes poledne je otevřena každý den jen jedna z restaurací s širokou nabídku jídel od lehkých salátů až po klasické čtyřchodové menu.

Pro děti

Mini klub (v hlavní sezoně) pro malé děti funguje každý den mezi 10- 12 a 15 – 17 hodinou (animace v italštině a angličtině).Baby sitting na vyžádání, za poplatek.

Sport a animace

Tenisový kurt za poplatek. Půjčovna kol za poplatek. V blízkosti hotelu jsou dále možnosti potápění a vodních sportů na pláži Santa Margherita di Pula, jízdy na koních; vyhlášené golfové hřiště Is Molas cca 10 minut jízdy autem.

Wellness & beauty

Přímo na pláži disponuje hotel nově otevřeným SPA centrem s nádherným výhledem na moře. Jsou zde k dispozici venkovní hydromasážní vany, turecké lázně, masáže (za poplatek). Součástí SPA centra je mini fitness na kryté terase. Otevřeno 10-13h a 15-18h. Jedná se o placenou službu, která není zahrnuta v ceně pobytu.

Pláž

Soukromá pláž s jemným bílým pískem přímo před hotelem je roubená skalisky a je vybavena lehátky a slunečníky zdarma (plážové osušky na kauci). Další krásné pláže najdete do půl hodiny cesty autem od hotelu – jmenujme např. Nora, Santa Margherita di Pula, Chia, Tuerredda nebo Capo Malfatano.

Upozornění - pobytová taxa

Pobytová taxa cca 1-3 EUR/osoba/noc (není v cene pobytu, hradí se výhradně v místě pobytu na recepci ubytovací kapacity)

KONTAKTUJTE NÁS - ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU