Search
Close this search box.

získejte nabídku na míru

Cena od 23 150 Kč

EDEN VILLAGE CLUB COLOSTRAI ****

m
moře
km
letiště Cagliari
km
letiště Olbia
km
letiště Alghero
km
přístav Olbia
km
přístav Cagliari
km
přístav Alghero

Poloha

Hodnocení CK ***+ Hotel Club Colostrai se nachází v jihovýchodní části Sardinie, 18 km od rušnějšího a dobře známého letoviska Costa Rei. 10 km od městečka Muravera. Hotel se rozkládá pod korunami vzrostlých pinií, které dávají v horkých dnech velmi příjemný stín. Hotel leží jen pár kroků od velice hezké, dlouhé, písečné pláže s jemným pískem světle okrové barvy.

Vybavení

V hotelu Colostrai je samozřejmě recepce, tv sál, restaurace (stravování formou bufetu), bar, velký sladkovodní bazén s brouzdalištěm pro děti, který je vybaven slunečníky a lehátky, obchod s místními produkty a suvenýry, půjčovna motorek a kol, parkoviště. Po celý den probíhají animační programy převážně v italském jazyce pro děti, ale i pro dospělé.Služby za poplatek: kadeřnictví, masáže, vodní sporty na pláži vč. potápění. Wi-fi je dostupné zdarma u bazénu, v baru v blízkosti bazénu a v prostorách recepce.Pro děti: oddělená část bazénu, dětský koutek, miniklub a juniorklub.

Ubytování

Hotelový komplex disponuje celkem 148 pokoji rozdělenými do typologie CLASSIC a CLASSIC s výhledem na moře (bez možnosti přistýlky). Pokoje Classic s výhledem na moře jsou v celém resortu pouze 4 a to dvoulůžkové bez možnosti přistýlky, jsou pouze na vyžádání a za příplatek. Některé pokoje se nacházejí v hlavní budově a nemají ani terasu ani balkon, většina pokojů je však rozmístěna v malých domcích ve stínu pinií. Příjemně zařízené 2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, třílůžkové pokoje, ale i rodinné čtyřlůžkové pokoje (u 4 lůžkových pokojů mohou mít některé pokoje palandy). Všechny pokoje  jsou vybavené fénem, klimatizací, tv, mini ledničkou, telefonem, trezorem.Hotel dále disponuje 4 pokoji pro tělesně postižené – tyto pokoje jsou k dispozici pouze dvoulůžkové.Na pláž je pro tělesně postižené osoby speciálně upravený přístup – cestička ze dřeva a plastu, 2 speciálně vyškolení plavčíci pro pomoc tělesně postiženým, židlička pro snadnější vstup do moře.Není zde možnost propojených pokojů. Psi nejsou v hotelu akceptováni.

Stravování

  • ALL INCLUSIVE zahrnuje: plnou penzi formou bufetu včetně nápojů (místní rozlévané pivo, víno, voda – pouze k obědu 12:30-14h a k večeři 19:30-21 h), nealko nápoje čepované z post mixu během celého dne. All inclusive začíná v 11:00 h a končí ve 23:00 h. Snídaně jsou bufetové od 7:30 do 9:30 h a poté do 11 h pozdní snídaně ve formě káva, croissant atd. na baru, lehké snacky na baru od 11:30 do 12:30 h a od 16:30 do 17:30 h (většinou různé chipsy, kousky pizzy, párečky atp.). V restauraci je část pro přípravu jídel pro miminka. Espresso, capuccino a nápoje v lahvích jsou vždy za poplatek.
  • HARD ALL INCLUSIVE za příplatek zahrnuje navíc: místní víno, pivo a místní italské lihoviny – mirto, limoncello, apod., long drinks, americká káva a čaj, kopečková zmrzlina. V hlavní budově (u bazénu) v Baru mohou zákazníci využívat HARD ALL INCLUSIVE v době od 11:00 do 23:00 h.Plážový bar je otevřen ve stanovených časech: 10:00 do 12:30 a od 15:00 do 18:30 a neposkytuje hard all inclusive – nejsou zde podávány žádné alkoholické nápoje.Příplatek za hard all inclusive se platí vždy za všechny osoby v pokoji vč. dětí starších 2 let.

Časy otevření jednotlivých barů se mohou v průběhu sezóny změnit, dle obsazenosti a rozhodnutí vedení hotelu.

Pro děti

Oddělená část sladkovodního bazénu (brouzdaliště), dětský koutek, miniklub a juniorklub, celodenní animační programy. Oddělená část restaurace pro přípravu jídel pro kojence a batolata.

Sport a animace

Bazén se sladkou vodou vybavený lehátky, slunečníky a s vyhrazenou částí pro děti, 2 kurty na bocce, 1 tenisový kurt s umělou trávou, 1 tenisový kurt s osvětlením (za příplatek), plážový tenis, beach volejbal, stolní tenis.

Pláž

Dlouhá široká pláž s jemným pískem a plážovým servisem (slunečník a 2 lehátka na pokoj v ceně, 1.řada vždy za poplatek). Na pláži se nachází bar, sprchy a toalety. Plážové osušky je možné na místě zapůjčit, případně i koupit.

Upozornění - pobytová taxa

Pobytová taxa cca 1,50 – 4 EUR/osoba/noc (není obsažena v ceně pobytu, platí se na místě)

KONTAKTUJTE NÁS - ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.