Search
Close this search box.

získejte nabídku na míru

Cena od 12 990 Kč

HOTEL SU GIUDEU **

moře
m
letiště Cagliari
km
letiště Olbia
km
letiště Alghero
km
přístav Olbia
km
přístav Golfo Aranci
km
přístav Porto Torres
km

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě, obklopen porostem mediteránské zeleni. Nachází se velice blízko pláže Chia – část Su Giudeu. Má jednu z nejlepších stragetických poloh co se týče ubytovacích zařízení u pláže Chia, je nedaleko od moře, cca 450 m.

Vybavení

Jedná se o velice jednoduchý, ale čistý a příjemný hotel blízko pláže o jehož chod se starají samotní majitelé objektu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bar u recepce, restaurace s terasou. K venkovnímu vybaveni patří posezení v částečně stíněné zahradě. Internet: zdarma – ve vstupní hale wifi., plážový servis na pláži Chia (za poplatek).

Ubytování

Hotel disponuje 17 pokoji, jedná se tedy o malý, příjemný a velmi klidný hotel. K dispozici jsou pokoje dvojlůžkové, třílůžkové i rodinné čtyřlůžkové pokoje a to buď s výhledem směrem k moři (ne s výhledem na moře) či s výhledem do zahrady. Pokoje jsou vybaveny klimatizací (ovladatelnou ručně), trezorem, TV , a samozřejmě příslušenstvím (koupelna s toaletou a sprchovým koutem). Všechny pokoje jsou zařízeny velmi jednoduše, ale účelně. Pokoje jsou z velké části pouze s oknem, v některých případech s balkonem či s terasou (v přízemí).

Stravování

Je možné si vybrat mezi formulí B&B (tedy jen se snídaní) a využít k večernímu stravování restaurace přímo v lokalitě Chia, případně v Pule či Porto Teulada nebo využít možnosti i polopenze (večeře výběrem z menu). Není problém zařídit pobyt se snídaněmi a na místě se rozhodnout zda „občas“ využijete večeři v hotelu a jindy si pojedete na večeři mimo hotel.

Sport a animace

Na pláži jsou dostupné za poplatek nejrůznější vodní sporty.

Pláž

Pláž Chia patří k těm nejkrásnějším ve Středozemí: bílé duny, křišťálová voda, jalovce, laguny s růžovými plameňáky (květen – srpen). Pláž se slunečníky a lehátky za poplatek. Na pláži je celý den otevřený snack bar (v době hlavní sezony). Další krásné pláže najdete do půl hodiny cesty autem od hotelu – jmenujme např. Nora, Santa Margherita di Pula, Tuerredda nebo Capo Malfatano.

Upozornění - pobytová taxa

Pobytová taxa cca 1,50 – 4 EUR/osoba/noc (není obsažena v ceně pobytu, platí se na místě)

KONTAKTUJTE NÁS - ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.