Cena od 25 990 Kč

HOTEL SIMIUS PLAYA ****+

m
od moře
km
od letiště Cagliari
km
od letiště Alghero
km
od letiště Olbia
km
od přístavu Porto Torres
km
od přístavu Olbia
km
od přístavu Golfo Aranci

Poloha

Velmi příjemný, menší hotel je situovaný v blízkosti městečka Villasimius (vzdálenost do centra je cca 1 km) v jednom z nejkouzelnějších zákoutí jihovýchodní Sardinie. Hotel je postaven přímo na pobřeží, na jedné z nejproslulejších a nejkrásnějších pláží Sardinie vůbec, pláže Simius. Hotel je obklopen středomořskou zelení, situován v příjemné, velmi pečlivě udržované zahradě. Díky své poloze, ale i charakteristice je ideálním ubytováním pro ty kdo preferují klid, soukromí a relax. Hotel je velmi intimní a tedy vhodný především pro páry a pro ty kdo hledají klidnou dovolenou. Toužíte-li ovšem večer po zábavě máte ji na dosah. Centrum letoviska Villasimius je vzdáleno cca 1 km, tedy v docházkové vzdálenosti.

Vybavení

Hotel je postavený a vybavený v koloniálním stylu a celý areál ladí s okolním přírodním prostředím. Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, elegantní restaurace s nabídkou místní i mezinárodní kuchyně, výtah, parkoviště. Dále bar s terasou a výhledem na bazén a do okolní zahrady. Nepravidelně je oteřen piano bar. Klientům je k dispozici wi-fi. Najdete zde místa vhodná pro opalování i stín, který poslouží jako ochrana před ostrým letním sluncem. Za poplatek hotel nabízí možnost masáží a kosmetických ošetření, fitness, pronájmu horských kol, či objednání taxi do Villasimiu, kde naleznete obchůdky, restaurace, bary a kavárny a spoustu dalších turistických služeb. Vzhledem k tomu, že centrum letoviska Villasimius je vzdáleno cca 1 km dá se do něj dojít i příjemnou večerní procházkou.

Ubytování

Hotel je třípodlažní a disponuje celkem 47 pokoji. Pokoje jsou prostorné, vkusně á účelně zařízeny v příjemných tlumených barvách. Disponují vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, TV/Sat, klimatizací, telefonem, minibarem a trezorem.

Hotel nabízí mnoho variant pokojů. Od klasických dvojlůžkových po prostorné suite, např. Classic, Superior, Superior Vista Mare, Junior Suite, Suite a Suite Vista Mare. Dá se v podstatě říct, že každý pokoj je originál, každý trošku jiný, takže vám v případě zájmu pošleme konkrétní, aktuální nabídku dle momentální disponibility hotelu.

Pokoje v prvním a druhém patře mají balkon, pokoje v přízemí disponují teráskou nebo patiem.

Stravování

Pobyt se dá objednat jen se snídaní.

Možná je také polopenze: snídaně formou bufetu, večeře servírované s výběrem z menu (menu sestává ze 4 chodů, z nichž každý má výběr 2-3 možnosti, ovocný a zeleninový bufet). Restaurace je k dispozici nejen hotelovým hostům. V roce 2019 je uvedena také v průvodci Michelin.

Sport a animace

Vodní sporty za poplatek jsou k dispozici na pláži Simius či Porto Giunco, případně v přístavu Villasimius – windsurfing, vodní lyžování, plachtění, půjčovna kánoí a lodí. 3 km od hotelu se nachází tenisové kurty, možnost potápění a jízdy na koních – vše za poplatek.

Pláž

Hotelová pláž je vzdálena 100 m a je dostupná z hotelové zahrady. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici za zdarma od 3. řady (1. a 2. řada je za poplatek).

Upozornění - pobytová taxa

Po celé Itálii je v průběhu posledních let zaváděna tzv, pobytová taxa – tassa di soggiorno (jedná se o poplatek ve výši cca €1-4/den/osoba – dle úrovně ubytování). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu. Platí se na recepci v místě pobytu.

KONTAKTUJTE NÁS - ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU