Search
Close this search box.

získejte nabídku na míru

Cena od 20 850 Kč

CHIA LAGUNA RESORT – VILLAGE ****

m
moře
km
letiště Cagliari
km
letiště Olbia
km
letiště Alghero
km
přístav Olbia
km
přístav Golfo Aranci
km
přístav Porto Torres

Další vzdálenosti: 6 km Domus de Maria, 20 km Pula

Poloha

Hotel Village je součástí luxusního komplexu hotelů Chia Laguna Resort, který je tvořen ze 4 částí (Laguna*****, Village****, Oasi****, Baia****). Resort se nachází na jednom z nejkouzelnějších míst jižní Sardinie. Je vystavěn v podstatě uprostřed rozlehlé zahrady plné středomořské vegetace. Nachází se také poblíž laguny, kde hnízdí růžoví plameňáci a podle které je celý resort pojmenován. Hotel byl v roce 2012 kompletně zrekonstruován a přizpůsoben pro rodiny s dětmi. Celý komplex je situován v klidnější oblasti Chia, jež dostala v červnu r. 2014 nejvyšší ocenění za kvalitu životního prostředí a ochranu přírody od společnosti Legambiente, nejrozšířenější ekologické organizace v Itálii. Samotný Resort byl pro kvalitu nabízených služeb nominován mezi nejlepší rodinné resorty ve Středomoří na World Travel Awards 2014. Resort se nachází 10 km od Domus de Maria, 20 km od městečka Pula. Vzdálenost od letiště v Cagliari 58 km (cca 50 min).

Vybavení

Hotel nabízí služby recepce, v celém resortu je 7 barů, 9 restaurací (včetně jedné dětské a restaurace a kiosku u pláže Dune di Campagna), kongresové centrum, fitness centrum (v hotelu Village) a wellness centrum, bazén s lehátky a slunečníky, které jsou k dispozici zdarma v Club House u bazénu, dětský bazén s asistencí (bazénů je v resortu celkem 5). Noční život se odehrává na prostorném náměstí „Piazza degli Ulivi“, kde najdete letní scénu, restauraci, butiky s oblečením, šperky a upomínkovými předměty, lékárnu, bankomat, ale také si zde můžete dát výbornou zmrzlinu nebo si zatančit. Resort nabízí množství animačních programů pro děti i pro dospělé. V exkluzivním Luna klubu je tržiště Luna Market se sardinskými specialitami, večer mj. gourmet restaurace a pizzerie, živá hudba. Dopravu na nedalekou pláž zajišťuje pravidelná kyvadlová doprava – vláček. Na pláži je spousta možností sportovního vyžití, půjčovny. (V první polovině června a v září mohou být některé služby a animace omezeny.) Wi-Fi pokrytí v celém resortu (i na pokojích), zdarma. Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Celkem hotel Village nabízí 240 nově zrekonstruovaných a prostorných pokojů, které byly speciálně navrženy pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou umístěné v „cottage“ – menších domcích, nikoli ve velké hotelové budově. Pokoje jsou zařízené v moderním středomořském stylu, všechny mají vlastní koupelnu se sprchou a v některých pokojích je navíc i vana. Do vybavení dále patří LCD tv/sat, minibar, trezor s elektronickým zamykáním, fén a individuálně regulovatelná klimatizace.

Typy pokojů:

 • CLASSIC COTTAGE: dvoulůžkové pokoje, výhled do resortu, ve vyšších patrech (nejsou v přízemí), některé mají balkon.
 • GARDEN COTTAGE: dvoulůžkové pokoje s možností dětské postýlky nebo přistýlky, předzahrádka se stolem a židlemi.
 • SUPERIOR COTTAGE: prostorné dvoulůžkové pokoje s možností dětské postýlky nebo přistýlky, předzahrádka se stolem a židlemi.
 • FAMILY COTTAGE CLASSIC: dvě oddělené dvoulůžkové ložnice se společnou koupelnou; požadovaná obsazenost: 4 osoby. Rozloha je vč. koupelny cca 40m2.
 • GARDEN FAMILY: dvoupatrové pokoje mají vnitřní schodiště, které vede do vyvýšeného patra – zóny pro děti, v přízemí koupelna, předzahrádka se stolem a židlemi. Rozloha je vč. koupelny cca 40m2. Požadovaná obsazenost: 4 osoby.
 • FAMILY SUPERIOR: rovněž mezonetové pokoje mají 2 koupelny a privátní zahrádku (s brankou) se stolkem a židlemi. Rozloha je vč. koupelny cca 40m2. Požadovaná obsazenost: 4 osoby.Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání – dle aktuální kapacity hotelu.
 • CONNECTING: alternativa pokojů Family, jedná se o propojené pokoje se dvěma koupelnami, požadovaná obsazenost: 2+2 osoby (pouze navyžádání).

Check-in 14:00; check-out 11:00

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře formou tematického bufetu.„Domovskou“ restaurací pro hosty hotelu Village je restaurace LE BOUGANVILLE, v níž je podávána snídaně a večeře hostům zde ubytovaným bez objednávky a bez příplatku. Restaurace LE BOUGANVILLE: nabízí výborné tematické večere formou bufetu a klienti se mohou sledovat cooking show – těstoviny a hlavní chody jsou zde připravovány před jejich zraky. Restaurace je zaměřena na italskou a středomořskou kuchyni a nabízí zajímavý vinný lístek. (Hned vedle se nachází restaurace pro děti „Bimbi Restaurant“). Večeře: Chia Laguna Resort nabízí možnosti stravování, které uspokojí všechny hosty. Na výběr je z 8 restaurací (plus restaurace pro děti), což nabízí možnost povečeřet každý večer jinde.

Kromě „domovské“ restaurace je v restauracích zahrnutých do programu „Dine Around“, kde hosté nemají pobyt,nutná rezervace a večeře je v nich možno čerpat v rámci polopenze bez příplatku (to platí výhradně pro hosty hotelu Laguna) – jsou to tyto restaurace:

 • LA TERRAZZA: restaurace s krásným výhledem na moře a lagunu se nachází v 5* části Laguna a nabízí menu à la carte zaměřené na italskou kuchyni.
 • LE BOUGANVILLE: nabízí výborné tematické večere formou bufetu. V průběhu večera probíhá zábavná cooking show -těstoviny a hlavní chody jsou zde připravovány před zraky hostů. Restaurace je zaměřena na italskou a středomořskou kuchyni a nabízí bohatý vinný lístek. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře pro klienty hotelů Village a Oasi, hned vedle se nachází restaurace pro děti „Bimbi Restaurant“.
 • LAPERGOLA:  poprvé otevřená pro sezonu r. 2017  – ve světlých barvách a moderním stylu, nabízí středomořskou kuchyni a tradiční sardinské grilované speciality, tematické bufety a cooking-show. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře formou bufetu pro klienty hotelu Baia. Mezi hotelem Baia a hlavní recepcí resortu pravidelně jezdí hotelový mikrobus.
 • WHITELUNA: gourmet restaurace se SUSHI koutkem zaměřená na moderní středomořskou kuchyni. Každý večer nabízí menu à la carte -různá speciální menu doplněná o široký výběr vín a destilátů a mimo jiné se zde podává také pizza.

Restauracene zahrnuté do programu „Dine Around“ (na objednání, za plnou platbu):

 • CLUB HOUSE POOL: nově vybudovaná restaurace s velice vkusným vybavením, zaměřeným na detail a s příjemným intimním osvětlením přímo u bazénu (v části Village). Kuchyně à la carte je zaměřená na speciality sardinské kuchyně. Tato restaurace je otevřena vždy přes poledne, v červenci a srpnu i večer.
 • PIZZERIA na náměstí Piazza degli Ulivi nabízí vybrané speciality připravené na dřevěném grilu. Večeře à la carte. Restaurace je v provozu jen v červenci a srpnu.
 • PANINOGIUSTO: bar, kde můžete ochutnat nejslavnější italské panini a čerstvé saláty – gourmet obědy a večeře à la carte. Donášková služba nabízí také možnost objednávky z pláže. Restaurace se nachází v Luna klubu a má otevřeno od časného rána do noci.Hosté hotelu Laguna mohou využít i resturaci à la carte BIOAQUAM přímo u bazénu vlastního hotelu, která nabízí v poledne lehká menu, v červenci a srpnu večer degustační menu pod hvězdami.
 • BIMBI: veselá dětská restaurace je určena hlavně pro menší děti ubytované v resortu. Nabízí možnost obědů i večeří (obědy od 3 let za poplatek). Vyvážené menu je připravováno speciálně přímo pro děti z bio produktů a je podáváno formou bufetu, výškově uzpůsobeného malým strávníkům.Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami / podsedáky a nabízejí dětská menu.V resortu není k dispozici dětské mléko.

Oběd à la carte:

LE DUNE: tato restaurace se nachází u pláže Dune di Campana. Nabízí možnost obědů – výborné grilované ryby, pizza, saláty i těstoviny a další. Večer se v ní příležitostně konají speciální programy, degustace sardinských vín apod. Kromě této ryze polední restaurace je možné v resortu obědvat i v restauraci CLUB HOUSE POOL nebo PANINO GIUSTO, lehké polední občerstvení nabízí bar BIO AQUAM RISTORANTE u bazénu přímo před hotelem Laguna.Možnost bezlepkové diety (na vyžádání). Otevření jednotlivých barů a restaurací v závislosti na obsazenosti a počasí dle uvážení vedení Resortu.

Pro děti

Dětský bazén při mini klubu s dozorem plavčíků je otevřen (podle počasí a obsazenosti resortu) každý den 10-12 h a 15-18:30 h. Restaurace BIMBI je určena hlavně pro menší děti a nabízí možnost obědů i večeří (obědy od 3 let za poplatek). Menu je připravováno přímo pro děti z bio produktů, formou bufetu. Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami / podsedáky a nabízejí dětská menu. Dětské kluby jsou v provozu každý den od května do září v době 9-12:30 a 15-18 h – rodiče odpočívají, zatímco děti se baví pod dozorem vysoce kvalifikovaného personálu:Mini klub pro děti od 3 do 7 let, kadet klub (7-11 let), junior klub (11-14 let), Adventure klub (červen-srpen) pro děti 14-18 let. Pro nejmenší děti: „Nursery“: v areálu je k dispozici plně vybavená herna, kde je o děti do 3 let postaráno odbornými asistenty za poplatek € 10 h / dítě (každý den, 9-12 a 15-18 h) Byby-sitting: pro všechny věkové kategorie, na vyžádání, možný 7 dní v týdnu, individuální baby-sitting na pokoji za poplatek € 15 h / dítě, baby-sitters hotelu jsou důvěryhodné, milující, kreativní a znají cizí jazyky. „Chia baby welcome“: program, který je věnován rodičům s malými dětmi od 4 měsíců do 3 let. Registrace do programu při rezervaci pobytu je zdarma a zahrnuje: vyzvednutí kočárku při příjezdu na recepci (k dispozici jen vám po celý pobyt), postýlku, přebalovací pult, vaničku a ohřívač lahví na pokoji. Kapacita tohoto programu je omezená – rezervujte včas! V případě nutnosti má hotel k dispozici pediatra (služba za poplatek),– v lékárně na Piazza degli Ulivi jsou k zakoupení pleny, hygienické potřeby, kojenecké mléko atp. 

Sport a animace

Sportovní aktivity zdarma: skupinové lekce tenisu, malý fotbal, vstup do nového fitness vybaveného špičkovými stroji, skupinové běhání a další aktivity GYM klubu, animační programy – různé sportovní turnaje, aerobic, večerní show. Od r. 2017 je také v hotelu Baia **** další bazén (25×16 m) s mělkou částí pro děti. Za poplatek: tenisové kurty, vodní sporty -windsurfing, kánoe, jízda na banánu a plachetnici, kurzy a individuální výuka různých sportů, služby potápěčského centra, lodní výlety nafukovacími čluny a škunery, výlety džípy i na čtyřkolkách, vycházky s průvodcem, pronájem městských a horských kol, skútrů a aut, půjčování lodí a vybavení pro vodní sporty (vše za poplatek). Projížďky na koních přímo v oblasti Chia. Ve vzdálenosti cca 20 km od lokality Chia se nachází nejznámější golfové hřiště na ostrově s 27 jamkami Is Molas Golf Club

Wellness & beauty

Od r. 2015 je v provozu nové centrálně umístěné lázeňské centrum Chia Natural Spa – víceúrovňová budova, v níž se v 1. patře nachází recepce s barem a zónou se službami, v přízemí turecké lázně, sauna, tematické sprchy (mění barvy, teplotu, vůně), masážními salonky a relaxační zónou, 1 vnitřní vyhřívaný a 3 venkovní bazénky s masážními tryskami. Střešní terasa s venkovním whirlpool bazénem má panoramatický výhled na zátoku Chia. Ve všech vnitřních prostorách jsou volně k dispozici čaje,voda a jablka. Pro estetické procedury je využívána produktová řada Eteria by Fonteverde a Comfort Zone. Procedury za poplatek, vstup 35 €/ 2h/ os. (župan, osuška a pantofle v ceně, cena platná v sezóně 2017).

Pláž

Pláže, které obklopují Chia Laguna Resort jsou jedny z nejkrásnějších ve Středozemním moři a nabízí podobné scenérie jako pláže na exotické dovolené: bílé duny, průzračnou mořskou vodu, stoleté jalovce a laguny s plameňáky. Pláž „Dune di Campana“ je rezervovaná pro hosty hotelu Village. Má jemný světlý písek, který na krajích tvoří písečné duny. Pláž je vzdálena 750 metrů od hotelu a hosté mohou využívat kyvadlově jezdící elektrický vláček, který jezdí každých 15 min (mimo hl. sezónu je interval 30 min) z hotelu na pláž po celý den. První a druhá řada lehátek a slunečníků je na vyžádání a za poplatek. Hosté mohou zdarma využívat i vedlejší pláž Monte Cogoni, která se nachází v blízkosti hotelu Baia.

Další služby

 V Resortu se neplatí za služby v hotovosti, ale hotelovou kartou (vydávána na recepci), jejímž prostřednictvím jsou částky připisovány na pokojový účet . Touto kartou se nedá platit v buticích na piazza degli Ulivi, v těchto obchodech je možné platit kartami či hotovostí, případně využít k výběru hotovosti bankomat, který se na náměstí nachází. Adaptéry do elektrických zásuvek jsou k dispozici na recepci (vratná kauce). Hotel akceptuje nejrozšířenější platební karty. Pohodlné spojení pokojů s recepcí hotelu zajišťuje kyvadlová doprava (cca do půlnoci, přes den je nutné počítat s polední přestávkou). V případě potřeby je možná konzultace lékaře

Upozornění - pobytová taxa

Pobytová taxa cca 1,50 – 4 EUR/osoba/noc (není obsažena v ceně pobytu, platí se na místě)

KONTAKTUJTE NÁS - ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.