Search
Close this search box.

získejte nabídku na míru

Cena od 17 490 Kč

HOTEL SPARTIVENTO ***

moře
m
letiště Cagliari
km
letiště Olbia
km
letiště Alghero
km
přístav Olbia
km
přístav Golfo Aranci
km
přístav Porto Torres
km

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě, obklopen porostem mediteránské zeleni. Hotel byl postaven tak, aby co nejlépe zapadl do okolního prostředí a nenarušoval jeho přirozený vzhled. Při stavbě hotelu bylo dbáno na to, aby byly výstavbě použity jen typické lokální stavební materiály, především dřevo a kámen. Komplex se nachází na rovinatém terénu s jednoduchým přístupem k bazénu, k parkovišti, do restaurace i baru. Z terasy hotelové restaurace, od bazénu, ale i z některých pokojů je nádherný panoramatický výhled na pláž Chia.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bar u recepce (cocktail bar), restaurace s terasou a výhledem na bazén i na moře. K venkovnímu vybaveni patři bazén pro dospělé i pro děti, bar, dále je zde terasa na sluněni s lehátky a slunečníky zdarma. Internet: zdarma – ve vstupní hale wifi. K dispozici jsou tenisové kurty, plážový servis na pláži Chia (za poplatek) a navetta (kyvadlová doprava) k pláži Chia.

Ubytování

Hotel disponuje 27 pokoji, jedná se tedy o malý, příjemný a velmi klidný hotel. K dispozici jsou pokoje dvojlůžkové, třílůžkové i rodinné čtyřlůžkové pokoje a to buď s výhledem směrem k moři či s výhledem do zahrady. Pokoje jsou vybaveny klimatizací (ovladatelnou ručně), minibarem, telefonem s přímou linkou, trezorem, TV se satelitními programy (přístup zdarma) Sky, a samozřejmě příslušenstvím (koupelna s toaletou a sprchovým koutem). Všechny pokoje jsou zařízeny v typickém sardinském stylu a jsou situovány v přízemí. Mají předzahrádku či terásku a dle polohy mohou mít také přímý výhled na moře (za příplatek). Některé z rodinných pokojů jsou dvoupodlažní s verandou v prvním patře a předzahrádkou u vstupu. Na vyžádání také pokoje typu suite – dva oddělené prostory + dvě koupelny.

Stravování

Je možné si vybrat mezi formulí B&B (tedy jen se snídaní) a využít k večernímu stravování restaurací přímo v lokalitě Chia, případně v Pule či Porto Teulada nebo využít možnosti i polopenze (večeře výběrem z menu). Není problém zařídit pobyt se snídaněmi a na místě se rozhodnout zda „občas“ využijete večeři v hotelu a jindy si pojedete na večeři mimo hotel.

Sport a animace

K dispozici jsou zdarma tenisové kurty, na pláži za poplatek nejrůznější vodní sporty, součástí hotelu je také malá „palestra“ pod širým nebem – tedy jakési „fitness“ pod širým nebem, kde je možné si zacvičit. Pokud se rádi věnujete Golfu dají se prostřednictvím hotelu objednat lekce golfu na nedalekém tréningovém hřišti – Pitch&Putt. Další možností je 18ti jamkové hřiště Chia Golf Sporting Club (cca 2 km od hotelu v blízkosti pláže Chia), a nedaleko je také golfové hřiště Is Molas u městečka Pula (dojezdová vzdálenost cca 15 minut autem). Pro některé golfové aktivity nabízí hotel zajímavé slevy (až 50% z ceny).

Pláž

Pláž Chia patří k těm nejkrásnějším ve Středozemí: bílé duny, křišťálová voda, jalovce, laguny hrající všemi barvami. Pláž je vybavena pro klienty hotelu slunečníky a lehátky zdarma. Plážové osušky jsou klientům k dispozici rovněž zdarma. U pláže je celý den otevřený snack bar (v době hlavní sezony). Hotel také nabízí navetu na další z krásných pláží – pláž Tuerreda. Další krásné pláže najdete do půl hodiny cesty autem od hotelu – jmenujme např. Nora, Santa Margherita di Pula, nebo Capo Malfatano.

Upozornění - Pobytová Taxa

Pobytová taxa cca 1,50 – 4 EUR/osoba/noc (není obsažena v ceně pobytu, platí se na místě)

KONTAKTUJTE NÁS - ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.