Search
Close this search box.

získejte nabídku na míru

Cena od 11 990 Kč

B&B IL FARO SPARTIVENTO **

moře
m
letiště Cagliari
km
letiště Olbia
km
letiště Alghero
km
přístav Olbia
km
přístav Golfo Aranci
km
přístav Porto Torres
km

Poloha

B&B se nachází na klidném místě, obklopen porostem středozemní zeleni. Nachází se velice blízko pláže Chia – část Su Giudeu. Má jednu z nejlepších stragetických poloh co se týče ubytovacích zařízení u pláže Chia, je nedaleko od moře, cca 350 m.

Vybavení

Jedná se o velice jednoduchý, ale čistý a příjemný 2* B&B blízko pláže o jehož chod se starají samotní majitelé objektu. Hostům je k dispozici koutek s připojením wi-fi, místnost – řekněme jídelna určená pro snídaně s terasou. K venkovnímu vybaveni patří posezení v částečně stíněné zahradě. Internet: zdarma – wifi (internetový koutek, terasa u místnosti určené na snídaně. Pro děti je zde dětský koutek. Plážový servis na pláži Chia (za poplatek). Parkoviště přímo v objektu – 1 pokoj má k dispozici jedno parkovací místo.

Ubytování

B&B disponuje 8 pokoji – apartmány (každý pokoj má vždy malou kuchyňku a terásku s posezením.) Jedná se tedy o komorní, příjemný a velmi klidný B&B nedaleko pláže. K dispozici jsou pokoje dvojlůžkové, třílůžkové i rodinné čtyřlůžkové pokoje. Z terásky, kterou má každý z pokojů je výhled do zahrady. Pokoje jsou vybaveny TV , a samozřejmě příslušenstvím (koupelna s toaletou a sprchovým koutem) a vždy také kuchyňským koutem a jídelním stolem.Všechny pokoje jsou zařízeny velmi jednoduše, ale účelně. Pokoje jsou spíše menší, pouze s oknem a s vnější teráskou v přízemí vhodnou k posezení orientovanou vždy do zahrady.Pouze na vyžádání je jediný aparmán se třemi ložnicemi a dvěma koupelnami. Maximální obsazenost 7 osob (dva pokoje s manželskou postelí v jednom z nich dětská postýlka, jeden pokoj s palandou a třetím lůžkem). Apartmán má vlastní vstup, terasu a zahrádku. Součástí je i pračka a barbeque. Parkovací místo hned vedle apartmánu. Vhodné pro rodinu s více dětmi.

Stravování

Jedná se o ubytovací zařízení typu B&B (Bed and Breakfast), tudíž ubytování je pouze s kontinentální snídaní. Využít k večernímu stravování lze restaurace přímo v lokalitě Chia, případně v Pule či Porto Teulada (pokud máte k dispozici auto) nebo využít možnost připravit si oběd / večeři v kuchyňce, která je součástí pokoje-apartmánu.

Sport a animace

Na pláži jsou k dispozici za poplatek nejrůznější vodní sporty.

Pláž

Pláž Chia patří k těm nejkrásnějším ve Středozemí: bílé duny, křišťálová voda, jalovce, laguny s plameňáky. Pláž je vybavena slunečníky a lehátky – za poplatek přímo v některém z míst, kde je možno zakoupit plážový servis. Na pláži je celý den otevřený snack bar (v době hlavní sezony).

Upozornění - pobytová taxa

Pobytová taxa cca 1,50 – 4 EUR/osoba/noc (není obsažena v ceně pobytu, platí se na místě)

KONTAKTUJTE NÁS - ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.