Search
Close this search box.

získejte nabídku na míru

Cena od 25 690 Kč

HOTEL AQUADULCI ****

moře
m
letiště Cagliari
km
letiště Olbia
km
letiště Alghero
km
přístav Olbia
km
přístav Golfo Aranci
km
přístav Porto Torres
km

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě, obklopen porostem mediteránské zeleni. Hotel byl postaven tak, aby co nejlépe zapadl do okolního prostředí a nenarušoval jeho přirozený vzhled. Při stavbě hotelu bylo dbáno na to, aby byly k výstavbě použity jen typické lokální stavební materiály, především dřevo a kámen. Komplex se nachází na rovinatém terénu s jednoduchým přístupem k bazénu, k parkovišti, do restaurace i baru. Z terasy hotelové restaurace, od bazénu, ale i z některých pokojů je nádherný panoramatický výhled na pláž Chia. Na pláž je možno pohodlně dojít po dřevěném chodníku (vzdálenost hotel – pláž – cca 350 m)

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bar u recepce (cocktail bar),restaurace s terasou a výhledem na bazén. K venkovnímu vybaveni patři bazén, bar, dále je zde terasa na sluněni s lehátky a slunečníky zdarma. Internet: zdarma – ve společných prostorách wifi. Plážový servis na pláži Chia – část Aquadulci / Su Giudeu (za poplatek).

Ubytování

Hotel je velmi komorní, disponuje různými typy pokojů. Jedná se tedy o malý,příjemný a klidný hotel. K dispozici jsou pokoje dvojlůžkové, třílůžkové i rodinné čtyřlůžkové pokoje a to buď s výhledem směrem k moři či s výhledem do zahrady. Pokoje jsou vybaveny klimatizací (ovladatelnou místně), minibarem,telefonem, trezorem, TV se satetlitními programy – Sky, Pay Tv, a samozřejmě příslušenstvím (koupelna s toaletou a sprchovým koutem).

  • Pokoje „Classic“- tento typ pokoje se nachází v přízemí či v 1. patře, mají pouze okno (nemají balkon ani patio), obsazenost max. 2 osoby, pokojem mají cca 15 m 2, orientované jsou směrem do přírody či na silnici.
  • Pokoje „Superior“- tento typ pokoje se opět nachází v přízemí či v 1. patře, opět mají pouze okno (nemají balkon ani patio), obsazenost max. 3 osoby, jsou prostornější cca 22 m 2, orientovány jsou směrem do přírody.
  • Pokoje „Classic garden“ – pokoje s krytým patiem a předzahrádkou či s balkonem, mají výhled do zahrady, obsazenost max. 2 osoby, pokoje jsou velké cca 15 m 2, orientovány jsou směrem k bazénu.
  • Pokoje „Classic sea side“ – pokoje naleznete pouze v prvním patře, mají k dispozici balkon orientovaný směrem na moře obsazenost max. 2 osoby, pokoje jsou velké cca 15 m 2, orientovány jsou směrem k bazénu.
  • Pokoje „Superior garden“ – pokoje naleznete pouze v přízemí, max. obsazenost 3 osoby, (cca 22 m 2), jsou vybaveny krytým patiem a malou předzahrádkou, které navazuje přímo na hotelovou zahradu, orientovány jsou směrem k bazénu.
  • Pokoje „Superior sea side“ – pokoje jsou situovány pouze v prvním patře, max. obsazenost 3 osoby, velikost pokoje cca 22 m 2, jsou vybaveny balkonem orientovaným směrem k moři, orientované jsou směrem na bazén.
  • Pokoj „Executive“- pokoje jsou orientovány směrem na moře, mají rozlehlou terasu s výhledem na moře, pokoje velikosti cca 23 m2, orientované směrem k moři. 
  • „Le Suite“- tento typ pokoje má velký obývací pokoj a ložnici s balkonem či patiem, mohou být jak v přízemí, tak v prvním patře, v koupelně se mimo běžné vybavení nachází také dvě umývadla, max. obsazenost až 4 osoby, velikost pokoje je cca 36 m2, orientovány směrem do přírody.
  • „Le Suitesea view“ – tento typ pokoje má velký obývací pokoj, ložnici s balkonem, mohou být jak v přízemí, tak v prvním patře, v koupelně se mimo běžné vybavení nachází také dvě umývadla, max. obsazenost až 4 osoby, velikost pokoje je cca 36 m2, z balkonu se otevírá nádherný výhled na moře.

K dispozici jsou také pokoje pro handicapované. Všechny pokoje jsou zařízeny v typickém sardinském stylu, mají samozřejmé své vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou či vanou, bidetem). Některé pokoje mají jen okno, jiné patio, předzahrádku či balkón (viz popis pokojů výše).

Stravování

Je možné si vybrat mezi formulí B&B (tedy jen se snídaní) a využít k večernímu stravování restaurace přímo v lokalitě Chia, případně v Pule či Porto Teulada nebo využít možnosti polopenze (večeře výběrem z menu). Není problém zařídit pobyt se snídaněmi a na místě se rozhodnout zda „občas“ využijete večeři v hotelu a jindy si zajdete na večeři mimo hotel.

Sport a animace

Na pláži je možné praktikovat za poplatek nejrůznější vodní sporty. Pokud se rádi věnujete Golfu dají se prostřednictvím hotelu objednat lekce golfu na nedalekém tréningovém hřišti – Pitch & Putt. Další možností je 18ti jamkové hřiště Chia Golf Sporting Club (cca 2 km od hotelu v blízkosti pláže Chia), a nedaleko je také golfové hřiště Is Molas u městečka Pula (dojezdová vzdálenost cca 15 minut autem). Pro některé golfové aktivity nabízí hotel zajímavé slevy (až 50% z ceny).

Pláž

Pláž Chia patří k těm nejkrásnějším ve Středozemí: bílé duny, křišťálová voda, jalovce, laguny hrající všemi barvami. Pláž je vybavena pro klienty hotelu slunečníky a lehátky (za poplatek). Plážové osušky jsou klientům k dispozici rovněž zdarma. U pláže je celý den otevřený snack bar (v době hlavní sezony). Další krásné pláže najdete do půl hodiny cesty autem od hotelu -jmenujme např. Nora, Santa Margherita di Pula, nebo Capo Malfatano.

Upozornění - pobytová taxa

Pobytová taxa cca 1,50 – 4 EUR/osoba/noc (není obsažena v ceně pobytu, platí se na místě)

KONTAKTUJTE NÁS - ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.